Eveniment caritabil, în cadrul căruia publicul participant primește informații valoroase, multidisciplinare, despre tratament și prevenție în cancer. Banii strânși din donații vor fi utilizați pentru susținerea proiectelor dedicate pacienților cu cancer, dezvoltate în comunitatea noastră, de către Asociația Pronutriție împreună cu Asociația Îmbrățișează-mă.

Organizatori: inițiatori și coordonatori – Pop Camelia, Dudaș Aura

Colaboratori: nutriționist – Maria Varga

Speakeri:

  1. Pop Camelia – Nutriționist, inginer în cercetări alimentare
  2. Maria Varga – Nutriționist
  3. Anca Ienin
  4. Simona Elena Popa – psiholog
  5. Mihai Alexandru – personal trainer

Sponsori: Viva Facilities, Pravalia Noastra, Minunea Naturii, neraplant.ro, AdorA Beauty Salon, DetoxMed Timișoara, Detox Center, Rawckers, Biofresh Restaurant, Pronat, Hy-Farm Microgreens, Mihai Alexandru – personal trainer, Cristina Bozga Hair Artist, Alvarium Temesiense, Ladybio, Pharma Nord România, Altrient, Timișoreni.ro – Timișoara Online și TVR Timișoara